Tarihçemiz & İlkelerimiz

Hem dijital dünyanın imkanlarını hem de geleneksel reklam kanallarını kullanarak markanızı doğru hedef kitleye en dikkat çekici şekilde sunuyoruz.

1995

Kuruluş

1995 yılında Türkiye’de tüm şehir ve ilçesinde şubeleşen Sigorta acentemiz 25 yıllık acentelik süresince tüm branşlarda faaliyet gösteren bağlı bulunduğu sigorta şirketlerinin en iyi acenteleri arasında olmayı başarmıştır.

2000

İlk Poliçe

Müşterilerimize hizmet vermeye, onların ihtiyaçlarını en uygun fiyata ve en doğru şekilde karşılamaya başladık. Müşteri memnuniyetini öncelikli ilke edinmemiz bizi ve müşterilerimizi kazançlı yaptı.

2009

10.000 Müşteriye Ulaştık

Hedeflerimiz doğrultusunda, müşterilerinin her zaman yanında olan ve onları her anlamda memnun ederek ilerlediğimiz bu yolda önemli bir kilometre taşını müşterilerimizle beraber arkamızda bıraktık.

2019

Şimdi 50.000 Müşterim Profiline Sahibiz

Azimle ve kararlılık yürüdüğümüz bu yolda bize güvenen müşterilerimizin memnuniyetini sermaye ederek bugünkü iş hacmimize ulaştık. Son teknolojiyi bilgi birikimimizle birleştirip sektöre yön veriyoruz.

2019

500 Kişilik Aile

Büyüdükçe genişleyen ve genişledikçe güçlenen ekibimizle artık daha da güçlüyüz! Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına alanında uzman kadromuzu gün geçtikçe büyütüyoruz.

img-gallery24

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque massa ipsum, efficitur a fermen tum sed, suscipit sit amet arcu. Ut ut finibus tortor, eu ultrices turpis. Mauris vitae elit nec diam elementum elementum.