Acente Dijital Ajans Ekibine Katılın!

Sektöründe başarılı firmalar arasına girmeyi hedefleyen firmamız siz değerli meslektaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk  duyar.

Değişime olan inancımız ve üretmeye olan tutkumuz ile sizi en iyiye taşıyacak en yaratıcı ve etkili çözümleri üretiyoruz.

99%
Çalışan Koruması
200+
Haftalık Kahve
10+
Etkinlikler (yılda)

Çalışma Alanımız

Geniş hareket alanı ve çalışanlarımızın rahatını düşünerek yaptığımız dekorasyonumuz ile her çalışanımız konforlu ve huzurlu şekilde işlerini yürütüyor.

Aranan Yetenekler

İşbirliği

İletişim Yetenekleri

Kriz Yönetimi

Finans Bilgisi

Burada çalışmak harika!

 

 

Şimdiye kadar çalıştığım en iyi şirket! Genç, dinamik ve sürekli genişleyen kadromuz ile hizmet verdiğimiz sektörlerde daima en iyisi olmayı amaçlıyoruz!

Kariyer

Kariyerinizde bir sonraki adıma geçmeye hazır mısınız? Aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak bugün ofisimizde açık pozisyonlara göz atın.

Açık Pozisyonlar

Müşterilerimizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını dinleyip, onları doğru şekilde bilgilendirecek yönlendirecek iletişim yetenekleri güçlü ekip arkadaşı arıyoruz.

Şirketimizdeki hızla büyüyen iş hacmini doğru şekilde yönetebilecek, yeni fikirlere, yapılanmalara açık. +10 yıllık tecrübe sahibi, ekip arkadaşı arıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz edip, çıkardığı analiz sonucu yazılım ekibimizi doğru şekilde bilgilendirecek +5 yıllık tecrübeye sahip ekip arkadaşı arıyoruz.

Şirketimizin yapacağı yatırımlara karar verecek ve bu yatırımlar için gerekli olan bütçeyi finanse edebilecek teknoloji alanında bilgili ekip arkadaşı arıyoruz.